Akce firmy

Videa pro firmy, reportáže z akcí, videa určená na webJiřina Hartingerová – Vernisáž Zvonice Soláň 2019

Můj první gól

Ilja Hartinger

Vernisaž výstavy děl akademického malíře Ilji Hartingera v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích 25.6.2016.

Valašské Folkrockování 2015

V srpnu 2015 jsme zaznamenali jednodenní letní festival, který se konal v Rožnově pod Radhoštěm v krásném prostředí Valašského muzea v přírodě. Skvělí účinkující vynahradili všem návštěvníkům i deštivé počasí. Vystoupila Petra Janů s kapelou Amsterdam, kapela Z horní dolní a dál na jih, famózní Blue Effect a ze Slovenska přijela kapela Horkýže Slíže.

Duo Ježci

Ukázka náhodně pořízeného improvizovaného vystoupení dvojice skvělých muzikantů. Děda Ježek vystudoval konzervatoř v Roudnici nad Labem a přivedl k hudbě svého vnuka. V 17 letech zachází s takto komplikovaným nástrojem obdivuhodným způsobem. Je to nesporně obrovský talent a jeho dědeček je na něj právem hrdý.

Beats 4 Kids

Reportáž z charitativní akce, která probíhá každoročně v Ostravě. Tentokrát byl výtěžek určen dětem z dětského domova a  akce proběhla ve známém klubu Marley.

Pivovar Poutník

Krátké video na web z výstavy Země živitelka 2015 v Českých Budějovicích, kterého se účastnil i pivovar Poutník z Pelhřimova se svým výborným pivem. K příjemnému posezení přispěla i hudba – Avanti.