Ukázky videa ze svatby

Svatba Malenovice

Ukázka svatebního videoklipu natočeného v okolí hradu v Malenovicích u Zlína.

Svatba Ostrava-Třebovice

Ukázky videa ze svatby – Ostrava Třebovice

Svatba Ostrava a Štěpánkovice

Velmi vydařený den, nádherné počasí, krásný pár , veselí svatebčané. Natáčeli jsme v Ostravě – Porubě doma a na radnici, kde byl obřad a pak se svatebčané přesunuli do Štěpánkovic, odkud pochází rodina ženicha. Oslava probíhala v sále kulturního domu a byla pestrá a veselá. V okolí je malý park, kde se rovněž natáčelo. Štěstí nám přálo i v neplánovaných situacích. V parku jsme potkali paní s dvěma roztomilými koníky, která byla velmi vstřícná , na pár minut nám je půjčila a pomáhala nám je postavit do záběrů s ženichem a nevěstou. Na zahradě zámku v Kravařích, kde jsme byli dále natáčet se zrovna konala výstava veteránů – motorek i aut. Opět jsme toho samozřejmě využili, byly tam opravdu krásné kousky a i tady jsme se setkali s velmi milými majiteli těchto krasavců, kteří nám je na chvíli půjčili.

Svatba Ostrava – Poruba

Zajímavé natáčení videa jsme zažili při natáčení svatby, kde si přáli snoubenci videoklip z prostředí Industry zóny v Ostravě – Vítkovicích. Obřad probíhal na radnici v Ostravě – Porubě a ani počasí nebylo zrovna nejlepší. V industry zóně ve Vítkovicích je spousta obrovských kovových exponátů většinou pokrytých rzí, staré budovy, vše je obrovské a zvláště pokud nesvítí slunce i velmi pochmurné. Ale rozhodně je to výzva  a protože i nevěsta a ženich mají rádi tvrdší muziku, tetování a auta, snažili jsme se stvořit něco netradičního. Kupodivu se celek  vydařil, protože jsme se trefili do přání snoubenců a protože je naprosto zjevné, že se ti dva mají hodně rádi a mají smysl pro humor a recesi, byla to docela zábava. Kontrast prostředí a krásného mladého páru vytváří na fotkách i ve videu velmi zvláštní a inspirativní dojem.

Svatba Velke Karlovice

Svatba s obřadem na terase hotelu Galík ve Velkých Karlovicích. Obřad byl veden v anglickém jazyce s českým překladem. Počasí nebylo zrovna nejpříznivější, ale nikomu to příliš nevadilo. Hosté se bavili, k tanci hrála cimbálovka a později DJ. Rodiče nevěsty jsou vynikající tanečníci, jejich krátké vystoupení bylo odměněno hlasitými ovacemi. Nevěsta i ženich se předvedli v krojích v rámci čepení nevěsty. Hotel Galík se vyznamenal ve všech ohledech, tabule byla nádherná, jídlo vynikající a obsluha usměvavá a pozorná. Novomanželům se jejich velký den určitě vydařil.

Svatba Soláň

Krásný pár, který se rozhodl říci si své “ ANO “  velmi romanticky na louce u kapličky na Soláni. K tomu zahrálo  živě smyčcové kvarteto a obřad byl korunován vypuštěním bílých holubic z rukou novomanželů. Natáčení  videoklipu i focení probíhalo přímo na Soláni a později i u lomu, u splavu, s motorkou a s psím mazlíčkem rodiny. Nádherné počasí se podepsalo i na našem rudém zbarvení kůže. Obřad probíhal těsně před polednem a my jsme tam strávili při natáčení více než 2 hodiny.